Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Aktualizované obecní dotace

S účinností od 24.6.2015 byly aktualizovány obecní dotační programy a to na Rekonstrukci obecního chodníku a na Rekonstrukci, výstavbu RD.

 

Z důvodu legislativních změn jsme byli nuceni provést drobné změny v našich obecních "dotačních programech" ( jedná se o tzv. grantové dotace ).

 

 

V současné době máme v účinnosti dva dotační programy:

 

1. Příspěvek na rekonstrukci stávajícího obecního chodníku

http://www.brezolupy.cz/www/index.php?option=com_content&view=article&id=1382:obecni-dotace-rekonstrukce-obecniho-chodniku&catid=58&Itemid=73

 

2. Příspěvek na rekonstrukci, demolici s následnou výstavbou nového rodinného domu či výstavbu nového rodinného domu v již zasíťovaném území.

http://www.brezolupy.cz/www/index.php?option=com_content&view=article&id=1381:obecni-dotace-rekonstrukce-vystavba-rd&catid=58&Itemid=73

 

 

U obou došlo k drobné úpravě požadovaných údajů v  Pokynech či Žádostech ( např. datum narození žadatele, případně uvedení adresy a IČ obce Březolupy apod. ).

Obec využila "povinnou" aktualizace k úpravě poskytovaných částek o cca inflaci od roku 2006 resp. 2009, jinak se nic zásadního pro žadatele nemění.

Aktuální podobu naleznete v původních článcích k těmto dotacím, odkazy na tyto články výše pod výčtem aktuálních dotací.

 

 

Co se týká tzv. individuálních žádostí o dotaci, kterou využívají vesměs místní spolky, tam se nic systémově nemění, pouze bude nutno v žádosti uvádět nově některé povinné údaje k osobě žadatele. Více upřesním ke konci roku.

Nastavit upozornění
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Skip to content