Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Dotace pro spolky a občany

S účinností od 24.6.2015 byly aktualizovány obecní dotační programy a to na Rekonstrukci obecního chodníku a na Rekonstrukci, výstavbu RD.

Z důvodu legislativních změn jsme byli nuceni provést drobné změny v našich obecních „dotačních programech“ ( jedná se o tzv. grantové dotace ).

 

V současné době máme v účinnosti dva dotační programy:

1. Příspěvek na rekonstrukci stávajícího obecního chodníku

Dotace – rekonstrukce obecního chodníku

 

2. Příspěvek na rekonstrukci, demolici s následnou výstavbou nového rodinného domu či výstavbu nového rodinného domu v již zasíťovaném území.

Dotace – výstavba rodinného domu

 

U obou došlo k drobné úpravě požadovaných údajů v  Pokynech či Žádostech ( např. datum narození žadatele, případně uvedení adresy a IČ obce Březolupy apod. ).

Obec využila „povinnou“ aktualizace k úpravě poskytovaných částek o cca inflaci od roku 2006 resp. 2009, jinak se nic zásadního pro žadatele nemění.

Aktuální podobu naleznete v původních článcích k těmto dotacím, odkazy na tyto články výše pod výčtem aktuálních dotací.

 

Co se týká tzv. individuálních žádostí o dotaci, kterou využívají vesměs místní spolky, tam se nic systémově nemění, pouze bude nutno v žádosti uvádět nově některé povinné údaje k osobě žadatele.

 

Skip to content